How Reveal Works | Clear Aligners
How Reveal Works | Clear Aligners
27
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-27,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

Váš poskytovatel
Váš úsměv

Podívejte se, proč pacienti volí léčbu Reveal®
se stomatologem či ortodontistou.

Výběr poskytovatele Reveal alignerů

Léčba u lékaře, kterému důvěřujete

Léčba alignery, která je v rukou porfesionála znamená, že se můžete spolehnout na vytvoření léčebného plánu na míru, přímo pro vás, na základě zdraví vaší dutiny ústní. To je důvod, proč Reveal spolupracuje s místními stomatology a ortodontisty, aby vám pomohl dosáhnout vyrovnaného skusu a krásného úsměvu.

Choose a Reveal Provider to learn how reveal works

Jak Reveal alignery fungují

Začněte se usmívat ve třech jednoduchých krocích

Krok 1
Vyberte si svého poskytovatele

Poté, co si vyberete místního poskytovatele Reveal alignerů, si domluvte osobní konzultaci.

Krok 2
Získejte svůj léčebný plán

Jakmile vám lékař udělá otisky, případně vám naskenuje zuby intraorálním skenerem, bude vám zhotoven personalizovaný plán léčby pro váš nový úsměv.

Krok 3
Začněte svou cestu

Poté jsou vaše ultra čiré alignery na míru vyrobeny a váš lékař bude pečlivě sledovat vývoj vaší léčby aby zajistil, že získáte úsměv, který si zamilujete.

Bezpečně srovnejte vaše zuby pomocí čirých alignerů

Zarovnání úsměvu znamená více, než jen rovné zuby! Proto Reveal spolupracuje pouze s ortodontisty a stomatology, kteří dokážou zhodnotit
vaše celkové zdraví dutiny ústní a sledovat vaši cestu za krásným úsměvem.

Learn how Reveal works from your provider

Proč do toho jít s profesionály?

Navštívení ortodontisty či stomatologa kvůli léčbě alignery je chytrá volba! Snížíte riziko nepředvídaných komplikací a pokud máte zubní pohotovost, váš místní poskytovatel alignerů vám může poskytnout rychlou personalizovanou pomoc. Mnoho ordinací také poskytuje virtuální monitorovací služby, takže nemusíte chodit na pravidelné prohlídky příliš často.

How Reveal Works with Providers

Zuby, kosti, dásně a další!

Přesouvání zubů do jejich správných pozic zní jednoduše, ale je to velmi složitý proces, který ovlivňuje kořeny zubů, obličejové kosti, dásně a mnoho dalšího. Abyste dosáhli krásného a zdravého úsměvu, váš poskytovatel zváží váš profil obličeje, kosti, které jsou k dispozici k ukotvení zubů a také zajistí, aby byl váš skus na konci léčby stabilní.

„Výběr zubního lékaře mi dodal v léčbě ještě větší sebevědomí.“

Najděte poskytovatele Reveal alignerů poblíž

Odhalte své nové já

Začněte svou cestu k lepšímu úsměvu s čirými alignery a odborně
vedenou léčbou ortodontistou, či stomatalogem, kterému důvěřujete.