Stěsnání - Reveal Clear Aligners | cz
Stěsnání - Reveal Clear Aligners | cz
16282
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16282,page-child,parent-pageid-29,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

Stěsnání

Stěsnání

Křivost
zubů

Mezerovitý
skus

Předkus

Hluboký skus

Obrácený
skus

Zkřížený
skus

Otevřený
skus

Co je to stěsnání zubů?

Stěsnání zubů je velmi častým problémem. Zuby se překrývají a mohou se dokonce zkroutit, když pro ně v ústech není dostatek místa.

Příčiny 
Stěsnání může být způsobeno tím, že je vaše čelist menší, než by měla být, takže zde není pro vaše zuby dostatek místa. Často je to ale také způsobeno úhly určitých zubů a stoličkami, které nejsou správně natočené. Stěsnání se má tendenci s věkem zhoršovat, proto je důležité tento problém řešit.

Pokud stěsnání zubů neléčíte
Křivé zuby se mezi sebou obtížně čistí, takže jsou náchylné ke shromažďování zubního plaku a vystavují se riziku zubního kazu
a onemocnění dásní. Jsou také vystaveny vysokému riziku předčasného opotřebení a zlomení.​

Jak léčit stěsnání zubů
Reveal® alignery dokážou napravit stěsnání zubů tím, že upraví úhly a rotace jednotlivých zubů stejně tak, jako jejich polohu v čelistní kosti.

Najděte poskytovatele Reveal alignerů poblíž

Odhalte své nové já

Začněte svou cestu k lepšímu úsměvu s čirými alignery a odborně
vedenou léčbou ortodontistou, či stomatalogem, kterému důvěřujete.