Hluboký skus - Reveal Clear Aligners | cz
Hluboký skus - Reveal Clear Aligners | cz
16333
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16333,page-child,parent-pageid-29,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive

Hluboký skus

Stěsnání

Křivost
zubů

Mezerovitý
chrup

Předkus

Hluboký
skus

Obrácený
skus

Zkřížený
skus

Otevřený
skus

Co je to hluboký skus?

Hluboký skus je anomálie, která způsobí, že horní přední zuby z větší části, nebo úplně zakrývají zuby dolní.

*Léčitelný ortodontisty 

Příčiny
Hluboký skus je obvykle důsledkem malé dolní čelisti. Dolní přední zuby mohou nakusovat na patro dutiny ústní a spolu s tím se zde obvykle objevuje stěsnání.

Pokud hluboký skus neléčíte 
Vzhledem k tomu, že je hluboký skus problémem se zarovnáním celé čelisti, nikoliv jen jednotlivých zubů, v závislosti na závažnosti vašeho případu může chtít váš ortodontista nejprve opravit zarovnání čelistí pomocí zařízení Motion 3D nebo jinou metodou, než začnete léčbu Reveal® alignery.

Jak léčit hluboký skus 
Vzhledem k tomu, že je hluboký skus spojen s problémy se zarovnáním čelistí, nemusí k odstranění problému postačit aligner. Máte-li hluboký skus a chcete-li zjistit, zda máte nárok na alignery Reveal®, kontaktujte lékaře ve vašem okolí.

Najděte poskytovatele Reveal alignerů poblíž

Odhalte své nové já

Začněte svou cestu k lepšímu úsměvu s čirými alignery a odborně
vedenou léčbou ortodontistou, či stomatalogem, kterému důvěřujete.